Vážení zákazníci, z kapacitních důvodů již nepřijímáme nové objednávky kuchyňských projektů ani cenových kalkulací na kuchyně.
Objednávky pracovních desek z masivního dřeva, ať již standardních či vyrobených na zakázku, pro vás však rádi zpracujeme – více informací naleznete na www.worktop-express.cz.
28/05/2014 14:56

Třešňové dřevo: Odolný materiál, který zútulní vaši kuchyniZařizujete novou kuchyni nebo jen renovujete tu stávající a hledáte nejvhodnější materiál, který by jí dodal punc neotřelosti a luxusu? Řešení nabízí oblíbené třešňové dřevo. Jeho načervenalé zbarvení prozáří celou vaši kuchyni a díky velké odolnosti vám bude sloužit desítky let.

Třešeň je ideálním kompromisem mezi světlým a tmavým odstínem. Zároveň se jedná o materiál, kterému v poslední době dávají lidé přednost čím dál častěji. Třešňové dřevo se podobně jako dub nebo mahagon vyznačuje výraznou kresbou, která je v každém řezu trochu jiná. Nápadné jsou také letokruhy. Od ostatních dřevin se třešeň liší střídáním tmavších a světlejších vrstev.

Pracovní deska může být odolná a zároveň elegantní

Třešeň patří k nejtvrdším ovocným stromům a právě díky své pevnosti a odolnosti se hodí především k výrobě kuchyňských pracovních desek. Při pravidelné údržbě olejováním a dodržování 5 jednoduchých zásad, vám bude třešňová pracovní deska sloužit dlouhé roky.

Třešňové dřevo: Odolný materiál, který zútulní vaši kuchyniTřešeň kuchyním vyloženě sluší. Zatímco tmavou linku rozsvítí, světlé vdechne nový život. Tato známá ovocná dřevina současně navozuje pocit elegance a luxusu. Třešeň se po pečlivém opracování vyznačuje mírným leskem. Obzvlášť působivě vypadá v kombinaci s nerezovým dřezem a doplňky.

Třešňové dřevo okem designera

Designérka kuchyní v Joseph & Kingsley, Zuzana Kováčová, potvrzuje: „Stejně jako ostatní materiály, které používáme, i třešeň patří mezi tvrdá dřeva. Vyniká nádhernou jemně narůžovělou barvou a výraznou vláknitou strukturou. Přímo láká k pohlazení a dodává prostoru nezaměnitelný charakter.“ Designérka dále radí, jaké barvy jsou ideální ke kombinaci s třešní: „Její neobvyklá barva se zajímavě doplňuje s barevnými dvířky výrazných barev, např. různé odstíny červené barvy. V případě, že zákazník nemá odvahu použít těchto sytých odstínů u kuchyňských dvířek, celkový interiér kuchyně lze výborně doladit vhodně zvolenými výrazně barevnými prvky (utěrky, hrníčky apod.).“

Podívejte se také na naši nabídku výroby kuchyňských pracovních desek na zakázku a nechte si navrhnout kousek luxusu jen pro sebe. Je pouze na vás, který materiál a jaký design zvolíte.

K nalezení pod kategorií: Pracovní desky

Zanechat komentář

XHTML Pomocí těchto tagů lze vylepšit Váš příspěvek: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Souhlasím s tím, že FD Europe s.r.o. mohou používat osobní údaje, které jsem poskytl/a pro pokračující korespondenci.
Můžete se kdykoli odhlásit tím, že nás kontaktujete nebo kliknete na odkaz "Odhlásit se" v dolní části každé e-mailové korespondence. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Kontrolní text
*