Vážení zákazníci, z kapacitních důvodů již nepřijímáme nové objednávky kuchyňských projektů ani cenových kalkulací na kuchyně.
Objednávky pracovních desek z masivního dřeva, ať již standardních či vyrobených na zakázku, pro vás však rádi zpracujeme – více informací naleznete na www.worktop-express.cz.
24/11/2016 12:35

Nekupujte letos adventní kalendář v obchodě. Jeho náplň má stejně k čokoládě daleko. Vyrobte si raději vlastní sladkou dekoraci. Zpříjemníte si tak čekání na Vánoce a ještě ho můžete naplnit tím, co máte nejraději vy nebo vaše děti.

Adventní kalendáře v přírodním stylu padnou do každého interiéru

Dejte podzim do skla

pinterest.com

Dejte podzim do skla

decoist.com

Dejte podzim do skla

crafthubs.com

Jednoduchý adventní kalendář vyrobíte třeba z ruliček od toaletního papíru, ze starých kartonových krabic nebo papírových sáčků. Stačí jen nashromáždit příslušné množství materiálu a popsat ho čísly. Z dárečků pak můžete vytvořit aranžmá na stole či kuchyňské pracovní desce, nebo vše nalepit do obrazu a zavěsit na stěnu. Krásně také vypadá, když do rámu přichytíte šňůrky a na ně zavěsíte dárečky s pomocí kolíčků.

Barevné variace se nemusejí držet jen typicky vánočních odstínů

Dejte podzim do skla

trendhunter.com

Dejte podzim do skla

crafthubs.com

Dejte podzim do skla

pinterest.com

Pokud si s kalendářem dáte trochu práce, nebude mít jen zemité odstíny, ale může být i daleko barevnější. Polepte nebo pomalujte krabičky, do kterých laskominy schováte, nebo přidejte barevné mašle, které neutrální hnědou pěkně doplní. Krásně si můžete také vyhrát s obyčejnými krabičkami od zápalek. Dovnitř schovejte třeba kostičku čokolády a obal polepte barevným papírem. Na pomoc se zdobením můžete přizvat i své děti. Uvidíte, že budou nadšenými pomocníky.

Adventní kalendář zkrášlí i prázdnou zeď

Dejte podzim do skla

housetohome.co.uk

Dejte podzim do skla

pinterest.com

Dejte podzim do skla

foodetal.com

Pokud máte k dispozici volnou stěnu, byla by škoda ji nevyužít. Adventní kalendář vlastní výroby ji příjemně ozvláštní. Můžete vytvořit třeba decentní dekoraci s pomocí větve, provázku a roliček s dárkovými poukazy. Nebo se pusťte do barevnějšího aranžmá ve stylu kornoutků na sladkosti, případně zabalte překvapení do bonbonů.

Zužitkujte staré věci a vdechněte jim nový život

Dejte podzim do skla

mirror.co.uk

Dejte podzim do skla

pinterest.com

Dejte podzim do skla

decoist.com

Praktické jsou také adventní kalendáře vyrobené ze sklenic od přesnídávek nebo pečených čajů. Stačí na jejich víčka nalepit čísla a všechny dózy uložit do ošatky nebo ozdobné krabičky. A kdybyste si chtěli s přípravou ještě více vyhrát, můžete ze starých kartonových krabic vyrobit pěkný adventní domeček. Nebo si kupte obdobný model ze dřeva, jako je na obrázku. Adventní kalendáře seženete v obchodech jak v hotové verzi, tak i jako polotovary určené k pomalování a dozdobení.

A pokud budete chtít domácnost ještě více zútulnit, přečtěte si 5 tipů, jak obléknout kuchyň do vánočního hávu.

K nalezení pod kategorií: Kuchyně

Zanechat komentář

XHTML Pomocí těchto tagů lze vylepšit Váš příspěvek: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Souhlasím s tím, že FD Europe s.r.o. mohou používat osobní údaje, které jsem poskytl/a pro pokračující korespondenci.
Můžete se kdykoli odhlásit tím, že nás kontaktujete nebo kliknete na odkaz "Odhlásit se" v dolní části každé e-mailové korespondence. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Kontrolní text
*