Vážení zákazníci, z kapacitních důvodů již nepřijímáme nové objednávky kuchyňských projektů ani cenových kalkulací na kuchyně.
Objednávky pracovních desek z masivního dřeva, ať již standardních či vyrobených na zakázku, pro vás však rádi zpracujeme – více informací naleznete na www.worktop-express.cz.
09/12/2013 11:26

Christmas bauble

U Joseph & Kingsley pracujeme s fantastickým výběrem kuchyňského nábytku vlastní značky, jehož větší část máme skladem. Proto jsme schopni dodat našim zákazníkům jedinečnou anglickou kuchyni do několika týdnů. To znamená, že je stále čas si u nás objednat kuchyň, přejete-li si ji do Vánoc !

Dodací doby jsou kalkulovány individuálně pro každou objednávku. Nicméně, aby bylo zboží dodáno ještě před Vánoci, doporučujeme zákazníkům potvrdit objednávku standardního zboží (tzn. broušená (nemalovaná) dvířka ke kuchyňským skříňkám, zboží bez zakázkové výroby) před 18. prosincem.

Montáž nové kuchyně je perfektním startem do roku 2014 a přestože máme v týdnu vánočních svátků zavřeno, srdečně zveme návštěvníky do našeho showroomu po Novém roce.
Jako každou neděli budeme mít zavřeno v neděli 22.prosince a následně od 23. do 29.prosince včetně, ale 30.prosince a na Silvestra tu budeme pro vás. Od 2.ledna 2014 navážeme klasickou otevírací dobou.

Rádi bychom využili této příležitosti a všem vám popřáli nádherné vánoční svátky plné pohody a radosti a vše nejlepší do nového roku 2014.

K nalezení pod kategorií: Novinky

Zanechat komentář

XHTML Pomocí těchto tagů lze vylepšit Váš příspěvek: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Souhlasím s tím, že FD Europe s.r.o. mohou používat osobní údaje, které jsem poskytl/a pro pokračující korespondenci.
Můžete se kdykoli odhlásit tím, že nás kontaktujete nebo kliknete na odkaz "Odhlásit se" v dolní části každé e-mailové korespondence. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Kontrolní text
*