Vážení zákazníci, z kapacitních důvodů již nepřijímáme nové objednávky kuchyňských projektů ani cenových kalkulací na kuchyně.
Objednávky pracovních desek z masivního dřeva, ať již standardních či vyrobených na zakázku, pro vás však rádi zpracujeme – více informací naleznete na www.worktop-express.cz.
06/10/2016 15:45

Ať už rekonstruujete, měníte starou za novou, nebo si zařizujete nové bydlení, jistě doufáte, že kuchyň s vámi vydrží celý život. Právě proto je třeba jejímu výběru věnovat zvláštní pozornost. Zvažujete více možností? Tak s námi pojďte zjistit, proč se vyplatí dát přednost kuchyni na zakázku.

Dokonalá kuchyně na celý život

Nová kuchyň není záležitost na 10 ani 20 let. Skutečně jde o investici na celý život. A vyplatí se promyslet dopodrobna všechny detaily jako uspořádání pracovní plochy, množství úložných prostor i celkovou podobu linky. Jedině tak vás nebude každý den obtěžovat jen těžko dostupná skříňka, příliš vzdálený sporák od dřezu nebo malá plocha kuchyňské desky. Což se u sektorových kuchyní stává celkem běžně.

Záleží tedy nejen na designu, ale také na praktické stránce věci. Právě díky kuchyni na míru totiž můžete mít vše po ruce – do puntíku tak, abyste se cítili příjemně. Roli hraje také výška majitele kuchyně a možná omezení. Pokud se k běžné kuchyni musíte sklánět, nebo naopak špatně dosáhnete, je kuchyň na míru rovněž ideálním řešením. Stejně tak vozíčkáři ocení vybavení přizpůsobené přímo jejich potřebám.

Náš tip: Kuchyně na zakázku nepatří jen do velkých rodinných domů a vil. V malém bytě totiž dokáže opticky zvětšit prostor a působí vzdušným a elegantním dojmem.

Vestavěné spotřebiče přesně tam, kde chcete

Jedním z nejdůležitějších kroků k tomu, aby byla kuchyň skutečně srdcem celého domu, je výběr spotřebičů. Jen vy sami nejlépe víte, bez kterých z nich si vaření a péči o kuchyňské vybavení nedovedete představit. Pokud nechcete, aby v kuchyni zabíraly místo stroje, na které by se stejně jen prášilo, potom je kuchyň na zakázku dobrou volbou. Velkou výhodou vestavěných spotřebičů je také jejich neporovnatelně snazší údržba.

Dnes už je možné umístit do kuchyňské linky vlastně jakýkoli spotřebič. Klasikou jsou trouba společně s varnou deskou. Běžná je také vestavěná myčka a mikrovlnná trouba. Kuchyně na míru mají tu výhodu, že jejich součástí může být vlastně cokoli – například velké lednice. A pokud je třeba, aby kvůli prostorovému uspořádání bytu byla součástí kuchyně také pračka, zakázková výroba nabídne esteticky vhodné řešení.

Zvládne i atypický interiér nebo stavební vady

Podkrovní byt, atypicky řešená místnost, nosný sloup veprostřed místnosti nebo třeba stavební vady, které z jakýchkoli důvodů nelze odstranit. V těchto případech je běžná sektorová kuchyně vysloveně špatným řešením. Kuchyň na míru dává smysl ale i v případě, že interiér je zcela standardní. Dokáže totiž z prostoru vytěžit maximum a smysluplně využít doslova každý centimetr.

Designová kuchyně se bude líbit vám i hostům

Stejně důležitý jako praktičnost a uspořádání linky je také její design. Lidé, kteří mají velmi jasnou představu o tom, jak by jejich kuchyně měla vypadat, ocení svobodu při vytváření návrhu i při výběru materiálů. Problém nepředstavují ani nestandardní přání. Líbí se vám kuchyňský ostrůvek, nebo si přejete velký designový dřez? Není třeba dělat kompromisy.

K nalezení pod kategorií: Kuchyně

Zanechat komentář

XHTML Pomocí těchto tagů lze vylepšit Váš příspěvek: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Souhlasím s tím, že FD Europe s.r.o. mohou používat osobní údaje, které jsem poskytl/a pro pokračující korespondenci.
Můžete se kdykoli odhlásit tím, že nás kontaktujete nebo kliknete na odkaz "Odhlásit se" v dolní části každé e-mailové korespondence. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Kontrolní text
*