Vážení zákazníci, z kapacitních důvodů již nepřijímáme nové objednávky kuchyňských projektů ani cenových kalkulací na kuchyně.
Objednávky pracovních desek z masivního dřeva, ať již standardních či vyrobených na zakázku, pro vás však rádi zpracujeme – více informací naleznete na www.worktop-express.cz.
19/12/2013 13:51

Desky z výběrového iroka

U Joseph & Kingsley se pyšníme dodáváním luxusních anglických kuchyní našim zákazníkům za použití těch nejvybranějších komponentů.

Je nám potěšením odhalit nejpopulárnější volby tohoto roku; přestože naše nabídka pracovních desek, kuchyňských skříněk z masivního dubu či ladících dvířek je velmi pestrá, objevily se určité výrazné trendy.

Obzvláště oblíbeným stylem dvířek se stala naše ‘Cotswold’ řada, která představuje tradiční rustikální design. Dvířka z masivního dubu této řady vypadají skvěle přírodní i ručně malovaná barvou Farrow & Ball. V roce 2013 zákazníci nejčastěji volili svěží tóny jako Mizzle (světlá máta) a Oxford Stone (teplý neutrální odstín). Pro zákazníky volící přírodní opracování prošla dvířka a čela naším inovativním lakovacím procesem – během kterého je povrch zcela obroušen do hladka a následně jsou aplikovány tři vrstvy laku odolného proti skvrnám – aby se docílilo přirozeného a zároveň sofistikovaného vzhledu.

Na závěr se též musíme zmínit o naší kolekci nádherných masivních pracovních desek. Dub, tradičně klasická volba, byl letos v kuchyních Joseph & Kingsley v České republice poražen exotickým a bohatým irokem. Desky z výběrového iroka jsou nejen krásné, ale také odolné a přirozeně hygienické: není proto překvapením, že se tato africká dřevina stala nejoblíbenější volbou roku 2013.

Cokoliv vaše kuchyň potřebuje, profesionální tým Joseph & Kingsley je zde, aby pomohl. Již teď se těšíme na úžasné kuchyňské projekty, které čekají naše zákazníky v roce 2014!

K nalezení pod kategorií: Novinky

Zanechat komentář

XHTML Pomocí těchto tagů lze vylepšit Váš příspěvek: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Souhlasím s tím, že FD Europe s.r.o. mohou používat osobní údaje, které jsem poskytl/a pro pokračující korespondenci.
Můžete se kdykoli odhlásit tím, že nás kontaktujete nebo kliknete na odkaz "Odhlásit se" v dolní části každé e-mailové korespondence. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Kontrolní text
*